Milí přátelé,

vzhledem k tomu, že už je veřejným tajemstvím, že končíme v restauraci Colorado, je potřeba uvést na pravou míru všechny informace.

Ano, končíme k 30.6. a stěhujeme se o dům dál, na tenisové kurty. Tam hodláme fungovat stejně jako dosud, takže kdo je s námi spokojený, může nás navštěvovat na novém působišti. Pro rozvozy se nemění vůbec nic.

A teď proč končíme. Jasně, peníze. Za sedm (!) let našeho působení v Coloradu jsme na nájmu zaplatili více než dva miliony korun a nikdy jsme nebyli po splatnosti. Když jsme v téhle době požádali o 30 procent slevy po dobu uzavření restaurace, dozvěděli jsme se, že to nejde a že si sami můžeme za to, že vaříme stěží menší polovinu obědů co jindy. Měli jsme si prý zajistit víc rozvozů, když jsme věděli, že se budou restaurace zavírat. Tolik pánská polovina pronajímatelů Colorada (ano, Hynek).

Takže se asi nikdo nedivíte, že jsme dali výpověď a po ukončení výpovědní lhůty 30.6. jdeme jinam. Nepřipadalo nám to prostě od pronajímatelů jako solidní jednání a finančně to nejde zvládnout, zvlášť když nikdo neví, kdy se všechno vrátí do normálu.

Do konce června se tedy můžeme vidět v Coloradu, zatím sice jen mezi dveřmi, ale snad stihneme i otevření restaurace. A od července se na vás budeme těšit na kurtech v obvyklých časech s naším obvyklým jídelníčkem.

Děkujeme za pochopení a zachovejte nám přízeň

Team (zatím ještě) Colorado